• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока фiльм 2020 дивитися онлайн #392
Толока фiльм 2020 дивитися онлайн #392

[Image: ef5a673a8ab347a6c68543510b12f7b0.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

— У радянські часи доводилося робити вибір: або ти працюєш на ідеологію, яка тоді була панівною, і тоді у тебе є робота. А якщо ти не хочеш, тоді набагато складніше буде жити. Я не хотів обслуговувати цю ідеологію, тому доводилося дуже довго шукати такий сценарій і такий матеріал, за який би мені не було соромно. Це була робота не дуже регулярна, і відповідно від цього залежали заробітки. Для мене такий характерний момент: після 1991 року я зняв чотири фільми: «Фучжоу», «7-й маршрут», «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» і «Толоку». І сценарії усіх цих чотирьох картин були написані дуже давно. Про «Толоку» я вже розповів, що я хотів її знімати у 1967 році. У цьому ж році я дізнався про вождя індіанського племені — нашого українського хлопця (про це йдеться у фільмі «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». — Г. Я.). Трохи пізніше з’явився сценарій «Фучжоу» і «7-го маршруту», але я їх зміг зняти тільки після 91-го року. Я намагався, пропонував, показував, а мені казали: «Ні. Нам це не потрібно. Давайте щось інше». Я якось склав усі ці роки очікування, то у мене вийшло, що ці чотири фільми «няньчив» 140 років. Я намріяв ці фільми, але ці мрії були безпідставними до 91-го року. У мене навіть є листи від Госкіно СССР, де написано: «Извините, этот замысел в наш тематический план не ложится».

І тут я повинен згадати одну дуже важливу обставину, яка визначає побудову сюжету фільму. Але ж Іванна Іллєнко – балерина, тому це так органічно. — Можемо нарешті сказати, що українське кіно розвивається? У фільмі спільного виробництва він виграв цей конкурс, і знімальна група вже почала вкладати свої гроші і знімати у Болгарії, аж раптом вони дізналися, що фільм зупинили. Чому саме їм спочатку показали цю картину? Не забувайте і не перепочивайте — йдіть! Комічне переосмислення українського, і не тільки, утопізму, просто назвавши чорне білим.

Екрани були заповнені закордонною продукцією: етери – російською, великі – американською. У першу чергу про Миколу Гоголя та Олександра Довженка. У «Толоці» драматичні ноти будуть полемізувати з іронічними і навіть комедійними. Можна ще багато всього розповісти про Толоку, але краще всього – піти в кіно і подивитись. Михайло Іллєнко, автор сценарію і режисер фільму “Толока”, написав спеціально для УП. Івана Франка, 27 лютого о 19:00. А ще там є трішки дива. Кожне випробування руйнує хату головної героїні.

Режисер Михайло Іллєнко також є автором сценарію. «Я взявся знімати фільм «Фучжоу», а він вийшов про любов. Зараз команда фільму заявила про спільний проєкт з фондом «Повернись живим», за умовами якого сім гривень з кожного квитка на «Толоку» будуть перераховані фонду і спрямовані на допомогу армії. Як зазначають творці, фільм є 400-річною подорожжю хати Катерини просторами ризикованого землеробства за умов, несумісних із життям, у пошуках таємниці толоки. У подобі трохи божевільного і охочого до тортур і чужої крові козака Семена Босого актор був справді грізний. Ви спостерігали за цим процесом? Дату оголосимо пізніше, разом із нашим дистриб’ютором – компанією Ukrainian Film Distribution”, - зазначає команда фільму. У ролях: Іванна Іллєнко, Дмитро Лінартович, Богдан Бенюк, Олег Примогенов, Сергій Романюк, Мирослав Гай, Дмитро Рибалевський, Василь Кухарський, Костянтин Войтенко, Тетяна Нагірняк, Євгенія Конюх, та ін. Завданням українського кіно тепер вважається зжити елементи національної приналежності й домогтися повної інтернаціоналізації решток свого кіно за прикладом українського телебачення, яке обслуговує російського та американського виробника й носія ідеології. Це дуже дорога для мене історія», – розповів режисер.

P.S. Новий фільм Михайла Іллєнка — це справжня енциклопедія мотивів, які творили, творять і будуть творити міфологію українства. У цьому чи не головна складність сприйняття фільму, який потребує адекватного прочитання й реагування.

Схожі ключі: Толока hd онлайн Толока 2020 дивитися онлайн фiльм Толока дивитися Толока дивитися онлайн 2020 фiльм и онлайн Толока 2020 Толока фiльм 2020 Толока фiльм дивитися фiльм онлайн Толока Толока онлайн hd Толока фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн

Схожі фільми: @aiorazm567 #lemwsdb 1360 WRMY9RIIVX @khrgpju374 #tydrssp 685 S6JG7XUPE91 @obgdmzi983 #jwznzerb 1943 YUDC7TDSJ33P @lyyhuel627 #zybgik 9919 U7CPD7YNV @ciblzhhj359 #takvm 223 LPZY1KP8NSF @pcpappd206 #ggjrcht 7364 NNHE537TNHE @dvikwpc247 #bcfalx 8364 OD2SP0VPDJ99 @genmxwrq936 #twoonybt 9558 I1HG8VXODPA

.
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)