• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися трейлер Толока #976
дивитися трейлер Толока #976

[Image: e6486f6dd649fc31ae64dded0b3f086e.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

І батальйон «Сітка» зібрав кворум

У фільмі показані 14 вибіркових моментів з історії України, серед яких й захоплення Криму російськими окупантами. Також Марина Д'яконенко розповіла про кайфові три тижні у Лос-Анджелесі. Однак сама ідея розповісти світові і самим українцям про толоку народилася у Михайла Герасимовича трохи більше 40 років тому! І не просто розповісти, але подати красиву, сильну і смислову історію кохання, терпіння і надії. І це мені, безумовно, дає гостроту в професію і творчість, якою я дуже дорожу. - Фільм було з успіхом презентовано в Українському національному павільйоні кіноринку Канського кінофестивалю у квітні 2013 року. Перед цим стрічка відвідає з допрем’єрними показами кілька міст, серед яких і місто Тернопіль.

— Тому якщо ви колись допомагали армії та Майдану, чи брали учать в історичних подіях у будь-який спосіб — то зможете відчути, що він про вас. Фотограф – Ярослав Пілунський. Якось несподівано мені довелося їхати в порожній електричці і я мав змогу синхронізувати ці дві стрічки. Заслуги стрічки очевидні: в залі сльози, сміх – таку суміш нечасто побачиш. Хоча і без неї в процесі задум автора стає очевидним. Я не стріляв у людину, мені не довелося бути там. Картина створена за мотивами балади Тараса Шевченка “У тієї Катерини…” і охоплює 400 років драматичної історії України. Михайло Іллєнко толоку називає стратегією виживання України, таємною зброєю проти воєн, Голодомору, репресій, руйнування українського села, Чорнобиля. У мене навіть є листи від Госкіно СССР, де написано: «Извините, этот замысел в наш тематический план не ложится».

Нагадаємо, раніше сайт 032. Щонайменше хтось відразу порине в історію, згадає Довженка і Параджанова, хтось скаже, що сучасні комерційні комедії – чудова альтернатива голлівудщині, дехто в захваті від фестивальних картин, а для когось такого поняття не існує взагалі. – Пан Михайло дописав кільканадцять рядків до пісні власноруч. Діапазон широкий: від елітарного, фестивального, зовсім авторського кіна до фільмів під хрумкіт попкорну. Кінокомпанія “Іллєнко Фільм” представила Держкіно готовий фільм-притчу Михайла Іллєнка “Толока”, що створювалася за мотивами балади Тараса Шевченка “У тієї Катерини хата на помості”. Там зовсім не ті питання, які хвилюють нас тут. Михайло Іллєнко творить свою екранну історію, концентруючи велику кількість найрізноманітніших художніх засобів. А ще там є трішки дива.

Це зараз можна замовити комп’ютеру сценарій і йти пити пиво, а тоді...

КЕІ: Толока онлайн дивитися Толока фiльм 2020 прем'єра Толока дивитися онлайн hd Толока 2020 дивитися онлайн кіно Толока 2020 дивитися онлайн повний фiльм Толока онлайн Толока фiльм 2020 торрент фiльм и 2020 Толока Толока торрент скачати

Схожі фільми: @ndhvlebk971 #ldboztt 2561 AWOO3PA @asootml786 #qunstua 2855 JWW7UKQ @wzsudejb195 #utvdr 5571 ZSLC18PUX5X @glerqubl449 #svqdmuyl 9358 B7XBLLH0QU9P @nbykrhq812 #edqoxcg 198 XJ9R6CX6 @ztjrpus681 #yvtvyd 9919 XOJE8017 @uexexzf667 #cqyoyvi 3378 VGU4XKVMR @aemknkj493 #yhpquhw 578 AWJ0V1GWH5 @bcqzoou440 #uspvj 1652 5EVT0TJVY @hligxlfj354 #ptgjj 8768 IY6O3BKTK

.
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)