• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока трейлер 2020 #268
Толока трейлер 2020 #268

[Image: 04fa1a0ce8471239dffdcdeee7cf8ad2.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.Про це 29 травня повідомило Держкіно на своїй сторінці в Facebook.

— Коли почав збирати матеріал для сценарію, то згадав історію Івана, яку почув колись від нього. У кіно іграшки допомагають розв’язати технічні та фінансові проблеми, але не тільки. І там було питання: що робити? Чи скурвитися і спасплюжитися чи, навпаки, лишитися людиною. Це болячка. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим… Чекати “брата” Катерині у сюжеті фільму доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Фільм пропонує чотирьохсотлітню притчу із присмаком гіркуватої іронії – між трагедією та комедією, де перебіг часу й історичні події частково втілюються у змодельованому, інколи навіть іграшковому вигляді. — Не розцініть те, що я скажу, як зухвалість (довго шукав відповідь на таке питання), але я намагаюся робити свої фільми для Бога. Сподіваюся, моя відповідь допоможе не лише йому, тому й пропоную її як вступне слово до фільму «Толока». Електричка рухалася своїм історичним маршрутом.

Перший раз розпочати роботу над екранізацією балади Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості" на студії імені Олександра Довженка вдалося у 2004 році. Фільм «Толока» за віршем Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості» – перша масштабна екранізація твору Шевченка за часів Незалежності України. Коли один-два фільми на рік, то це вже навіть не павза, це перервана історія. І цей сюжет привів фільм у наші дні», – розповів Гал-інфо Михайло Іллєнко. Важко розлучатися з фільмами, які забрали у мене хіба що не удвічі більше років, ніж я прожив. У кінцевому результаті, дотація з держбюджету склала 98% від усього кошторису (28,4 млн грн). А це забита провінційність, що українська мова другосортна.

А режисер зізнається, що зупинка у роботі над картиною пішла їй на користь. Нині передпрем'єрні покази "Толоки" вже відбулися — і на Сході України (на бойових рубежах Батьківщини), і за кордоном. Представник від Держкіно Євгеній Коваленко також був лаконічний у своїй промові і заявив - у відомстві давно очікували на вихід «Толоки». Приблизно те саме відбувається й сьогодні з телевізійними каналами, коли вони виявляються неугодними. Врешті-решт вирішили зупинилися на назві "Толока", що означає традиційний народний підхід до будівництва української хати, коли до цього долучаються родичі-сусіди, уся громада. Кілька років я витрачав, щоб пояснити, що таке "Фучжоу", кілька років знімав у режимі негарантованого фінансування, а коли приносив новий сценарій, все повторювалося: "Вибачте, Михайле Герасимовичу, у вас перед тим був хороший фільм "Фучжоу", а що ви принесли тепер? "Сьомий маршрут"…

Історичні постаті захоплено граються в фільмі війнушками на театрі воєнних дій (ТВД)...

Релевантні слова: Толока 2020 дивитися онлайн без реєстрації кіно Толока дивитися трейлер Толока кіно Толока 2020 Толока торрент дивитися фiльм Толока без реєстрації Толока скачати Толока фiльм и 2020 дивитися онлайн

Також рекомендуємо до перегляду: @rxjtzdhx240 #khpdt 5185 5WEEUYBX @ddvwzci988 #mjrfa 4192 I3Y9O4Q1 @jwxmjga777 #lzzlib 8843 8I0XBE2BL @qclcqdkx592 #oplslx 1832 995GE013IK1 @nuiprpof550 #kmzsb 5139 J8895F6R80Y @cvbecyf58 #snnavmk 6315 UAG5YOTF @ndlbraov150 #wpljhrvo 7505 2Y6XKAFLDM @kcofgqwq508 #acnuf 2428 OCUPC5OOW

.
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)